Karşıyaka Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. | Kentsel Dönüşüm Değerleme ve Danışmanlığı
16436
page-template-default,page,page-id-16436,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Kentsel Dönüşüm Değerleme ve Danışmanlığı

Varlık Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. SPK ve BDDK Lisansları altında gayrimenkul değerleme faaliyetinde bulunan profesyonel kuruluştur. Şirketimiz kentsel dönüşüm kapsamında olan taşınmazlar için gayrimenkul değerleme ve kentsel dönüşüm danışmanlığı ana başlıkları altında verilen hizmetleri sağlamaktadır.

Kentsel Dönüşüm Değerleme Hizmeti

Kentsel Dönüşüm Değerleme: Kentsel Dönüşüm Değerleme Hizmeti: Şirketimiz kentsel dönüşüme konu olan gayrimenkullerin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yaptırılması zorunlu tutulan gayrimenkul değerleme raporlarının hazırlanmasında yetkili, SPK ve BDDK lisanslarına sahip profesyonel değerleme kuruluşudur. Bu kapsamda, kentsel dönüşüm öncesinde, paylaşım modelinin temelini oluşturacak şekilde, yapıların mevcut durum tespitlerini içeren değerleme raporları ile süreç sonunda teslim edilecek yeni yapının olası değerini içeren değerleme raporlarını hazırlamaktadır.

Kentsel Dönüşüm Danışmanlık Hizmeti

Şirketimiz kentsel dönüşüm kanunu kapsamına giren, yıkılarak yenilecek olan veya yıkılmadan güçlendirme işlemleri yapılacak olan yapıların hak sahiplerine, kentsel dönüşüm sürecinin ilk adımından itibaren her türlü teknik ve hukuki desteğin verilmesi amacı ile güvenilir, kapsamlı, ilkeli ve tatminkâr sonuçlar doğuran danışmanlık hizmetleri vermektedir.
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?